גיוס מימון וקרנות

החברה עוסקת בליווי עסקים לגיוס מימון מבנקים או מקרנות.

לחברה יתרון בהיכרות עם המערכת הבנקאית, היכרות עם סניפים, מנהלות, מרכזי עסקים וסקטורים שונים.

החברה נמצאת בקשרים עסקיים מול כל הבנקים, החברה מגישה בקשות אשראי מקצועיות עבור החברות ויודעת לדבר "בשפה הבנקאית" עבורכם.

החברה בקשר עם יחידות מימון חוץ בנקאיות: ישראכרט, מקס לעסקים, גמא ועוד.

החברה מגישה בקשות לקרנות: קרן הלוואות בערבות המדינה, קרן עוגן, קרנות סיוע של הסוכנות היהודית, קרן דרומה צפונה ועוד.. בהתאם לניתוח של צרכי החברה.

קניג פיננסים – השותף שלכם בגיוס כספים לעסק

מבקשים לקחת את העסק לגבהים חדשים? קניג פיננסים מתמחה במתן הכוונה מקצועית עם פתרונות פיננסים לעסקים. ברשותנו שפע של ניסיון וידע בענף, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לנווט במורכבות של גיוס כספים לעסק והבטחת ההון הדרוש לו.
  • פתרונות מימון מותאמים אישית: אנו יודעים היטב שכל עסק הוא ייחודי. לכן אנו מציעים פתרונות מימון מותאמים אישית לצרכים ולמטרות ספציפיות. בין אם אתם זקוקים למימון התרחבות, מחקר ופיתוח, או רכישת ציוד, יש לנו את המומחיות למצוא את המענה המתאים עבורכם.
  • רשת נרחבת ומומחיות: לאורך השנים בנינו קשרים חזקים עם מוסדות פיננסיים, קרנות ובנקים מובילים. תוך מינוף הרשת העצומה שלנו, נחבר אתכם עם הגורמים והאנשים שיעזרו להבטיח את האשראי הדרוש כדי לתדלק את הצמיחה העסקית שלכם.
  • יעילות ומהירות: הזמן הוא קריטי בכל הקשור אל גיוס כספים לעסקים. עם המומחים שלנו מתאפשרים תהליכים מהירים ויעילים כדי להבטיח שתקבלו את הכספים שאתם צריכים, מתי שאתם צריכים אותם. אנו מייעלים את תהליך הבקשה והאישור, ומאפשרים לכם להתמקד במה שחשוב באמת – ניהול העסק.
  • מימון בתנאים אופטימאליים – הניסיון העשיר והמומחיות הכלכלית שלנו, מאפשרים להציג תוכניות עסקיות חיוביות ומשכנעות, התורמות לאישור המימון להשגת תנאים נוחים ככל האפשר, הן מבחינת הריביות והן מבחינת התאמת ההחזרים ליכולות וצרכי העסק.

 

מובילים בגיוס כספים לעסקים

לאור יותר מ- 20 שנות פעילות ומומחיות בענף גיוס הון לעסקים, לקניג פיננסים יש כלים אפקטיביים ומדויקים להשגת המימון הנחוץ לכם. יש לנו ניסיון עשיר בנושאי גיוס אשראי מבנקים והיכרות מצוינת עם המערכת הבנקאית על הסניפים, המנהלים, מרכזי העסקים והסקטורים. אנו מכירים היטב את השפה הבנקאית ויודעים כיצד להגיש בקשות אשראי מקצועיות, תוך מתן ייעוץ, ליווי וייצוג לבעל העסק מול בעלי התפקידים ומנהלי הסניפים. 
דברים אלו נכונים גם לגבי חברות מימון לעסקים ויחידות חוץ בנקאיות כגון גמא, מקס לעסקים וישראכרט, וכן הקרן להלוואות בערבות מדינה, קרנות סיוע של הסוכנות היהודית, קרן עוגן ועוד. את התעדוף, המיון והבחירה בגוף המתאים ביותר, נבצע לאור ניתוח צרכי העסק וסקירת האפשרויות על יתרונותיהן הייחודיים.

 

דברו איתנו – ונתקדם ביחד להצלחה ושגשוג של העסק

אל תתנו למגבלות כלכליות לעכב את החלומות העסקיים שלכם. צרו קשר עם קניג פיננסים עוד היום כדי להכיר את המגוון העצום של פתרונות מימון פיננסים, וכדי לגייס את ההון הדרוש לעסק.
 
 

רוצים לקבל מאתנו מתנה ?

השאירו פרטים לקבלת המדריך להתנהלות בנקאית נכונה או לכל שירות אחר שלנו: