אודות

חברת קניג פיננסים

עוסקת במימון ייעוץ וגיוס משאבים למגזר הפרטי והציבורי.

חטיבת המימון עוסקת בגיוס מימון מבנקים וקרנות .

חטיבת הייעוץ מלווה עסקים לסדר כלכלי בעסק, ליווי עסקאות נדל"ן, ניהול כספים ברמה חודשית.

חטיבת גיוס משאבים עוסקת בהגשת מענקים ממשלתיים, הגשה למכרזים וגיוס תרומות לעמותות.

אחד הדברים המרכזיים המשותף להרבה מאוד בעלי עסקים, הוא שאתם מבינים הכי טוב בתחום שלכם אבל כשזה מגיע למפגש שלכם עם הבנק או גוף פיננסי אחר,  אתם מרגישים חוסר נוחות, שם אתם מתקשים להסביר למה כדאי לו לאשר לכם את המימון שיבטיח את הקפיצה הבאה שלכם בעסק או בכלל כמה פעמים שמעתי אתכם אומרים: "אם רק היה לי זמן הייתי רוכש נכס במקום לשלם שכירות", "הייתי נפתח לשווקים חדשים", "אם היה לי זמן לעבור בנק הייתי עושה את זה.. אני איתם מכוח האינרציה" ועוד הרבה חלומות שיש לכם לגבי העסק שלכם אבל מעולם לא היה לכם את הזמן להתעסק עם כל "כאב הראש" שיוביל אתכם לשם.

חברת קניג פיננסים הוקמה ע"י הילה קניג בעלת תואר ראשון בכלכלה B.A ותואר שני במנהל עסקים MBA, אשר עבדה כ-20 שנים בעולם הבנקאות בהן ליוותה עסקים מקשת רחבה של ענפים תעשייה, שירותים, מזון, יבוא/יצוא, מסחר, נדל"ן ועוד.

חברת קניג פיננסים שמה לעצמה כמטרה  להשתמש בכל הידע שלנו כדי לעזור לכם בעלי עסק, עצמאים, משקיעים, להשיג יותר.

אנחנו יכולים להשיג עבורכם מהבנק ומגופים פיננסיים אחרים את השירותים והמוצרים שאתם צריכים על מנת להגשים את כל אותם חלומות שעדיין לא הגשמתם.

להשיג עבורכם תנאים אטרקטיביים באמצעות ניהול משא ומתן. והכי חשוב לאפשר לכם להמשיך לעסוק במה שאתם הכי טובים ולא לבזבז את הזמן שלכם.

כי אתם יודעים מה הכי טוב בשביל העסק שלכם.

אנחנו רוצים להאיר לכם את הדרך

לפגישת היכרות ללא התחייבות מלאו את הטופס

רוצים לקבל מאתנו מתנה ?

השאירו פרטים לקבלת המדריך להתנהלות בנקאית נכונה או לכל שירות אחר שלנו: