ייעוץ עסקי כלכלי

ליווי פיננסי חודשי

סדר כלכלי בעסק שלכם

כתיבת תוכניות עסקיות

איתור נקודות חיסכון בעלויות מימון ועמלות

בדיקת התאמה בין האובליגו הקיים לפעילות העסקית בפועל

ליווי תהליך מעבר בנק

קבלת הצעות מחיר למימון - ממספר בנקים

כתיבת בקשת אשראי עבורכם

ניהול משא ומתן מול הבנק

נשמח להתאים לך את המסלול המתאים לך

ייעוץ עסקי וכלכלי מקבלים מהטובים ביותר

מחפשים ייעוץ עסקי וכלכלי שניתן על ידי מומחים תחת קורת גג אחת? אם כן, בקניג פיננסים ממתינות לכם למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחומי ייעוץ עסקי עם ליווי פיננסי. נשמח להוביל גם אתכם לצמיחה ולהצלחה.

ייעוץ עסקי וכלכלי – שניים שהולכים ביחד

לעיתים קרובות, השירות שמעניק יועץ עסקי מקיף גם את התחום הפיננסי ואף מתמקד בו. למעשה, המטרה העליונה של כל יועץ עסקי מומלץ היא להגדיל את שורת הרווח של העסק, ואף את המחזור שלו. יתרה מכך, לכל שינוי שמבוצע בעסק, בין אם בתחומי כוח האדם, המכירות והשיווק, המוצרים והשירותים, יש אספקט פיננסי מובהק. מסיבה זו, כאשר מחפשים יועצים עסקיים מומלצים חשוב מאוד לשים את הדגש על השכלתו הכלכלית של איש המקצוע ועל קשריו עם גורמים כלכליים, לצד ניסיון רב במתן  ייעוץ עסקי לחברות ועסקים.

בנוסף לכך, ייעוץ עסקי לעסקים כולל בתוכו היבטים כלכליים ספציפיים. כך למשל, ייעוץ לעסקים עשוי לעסוק בניתוח המצב הכלכלי לאשורו, בתכנון האסטרטגיה הפיננסית של עסק, באיתור גורמי מימון רלוונטיים, בהתנהלות מול הבנקים, ביצירת תוכניות חיסכון והתייעלות, ועד לרמות הקטנות כמו ניוד חשבון הבנק של העסק. היבטים אלו שוב מצביעים על החשיבות העליונה של פנייה אל חברה לייעוץ עסקי המכירה היטב את הגורמים המממנים, את ההליכים לגיוס אשראי, את השפה הבנקאית, כיצד בונים תוכניות התייעלות פיננסיות, ועוד.

 

קניג פיננסים – השותף הנכון עבורכם

אנו בקניג פיננסים מספקים ליווי פיננסי לעסקים כחלק מתהליכי הייעוץ העסקי. בתור חברת ייעוץ עסקי מובילה אנו מעמידים לרשותכם צוות יועצים מיומנים ומומלצים, המחויבים לספק שירותים ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה לצרכים הספציפיים שלכם. הנה מספר סיבות טובות לעבוד איתנו:

1. הכוונה של מומחים: הניסיון הרב שלנו עומד לרשותכם. היועצים שלנו מספקים תובנות חשובות והמלצות יקרות ערך שעוזרות לעסקים לשגשג.

2. תמיכה מותאמת אישית: יועץ  לניהול עסקי מטעמנו עובד איתכם בשיתוף פעולה הדוק. ביחד אנו מבינים את המטרות והאתגרים הייחודיים ומגבשים פתרונות מותאמים אישית המתאימים לחזון ולשאיפות שלכם.

3. שירותי ייעוץ מקיפים: מניהול עסק ועד אימון כלכלי, אנו מציעים מגוון רחב של שירותים כדי לתת מענה לכל היבטי העסק. עימנו, יש לכם יועץ עסקי לעסקים המספק מענה להתלבטויות, לקבלת החלטות מושכלות, לבניית תוכניות לטווח הארוך ולהצעדת העסק בכיוון הנכון. 

4. קשרים חשובים בעולם המימון: מזה שנים שאנו עובדים באופן הדוק עם גורמי מימון כגון בנקים, קרנות ויחידות חוץ בנקאיות. גם הקשרים המצוינים שלנו עומדים לרשותכם באיתור וגיוס המשאבים הדרושים לקידום העסק.

 

שלבו ידיים עם חברת הייעוץ העסקי "קניג פיננסים"

 

בישראל פועלות כמה וכמה חברות ייעוץ עסקי, אך קניג פיננסים היא הרבה יותר מכך; אנו לא רק יועצים פרטיים ועסקיים, אלא ממש שותפים אמיתיים בדרך להצלחה שלכם. היועצים המנוסים שלנו מחויבים להעצמת עסקים, תמיכה פיננסית והדרכה כדי להניע צמיחה ורווחיות. דברו איתנו כבר עכשיו, והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.

 

 

רוצים לקבל מאתנו מתנה ?

השאירו פרטים לקבלת המדריך להתנהלות בנקאית נכונה או לכל שירות אחר שלנו: